JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Často kladenné otázky v malířství |

Oprava a natírání oken

Chceme natřít okna, ale jsou hodně zničená. Můžeme je natírat?

Ano můžete, ale nechte jej odborně zkontrolovat alespoň truhlářem, který je prohlédne a odhalí vady a případně je opraví. To bych viděl jako prvořadý základ před začátkem nátěrů. Pak dbejte na dodržování technologického postupu při provádění nátěrů jako v bodě 12.

Budeme natírat okna jaká je nejvhodnější barva, aby dlouho vydržela okna natřená?

Doporučujeme syntetické barvy, mají dlouhou životnost, ale lze použít i jiné značky barev. Spíše bych se zaměřil na správný postup při aplikaci, tak aby vše na sebe dobře navazovalo. Pak se můžete těšit na delší životnost nátěru na oknech třeba 6 - 10 let. Prosím dbejte i na to aby dřevo před nátěrem bylo dobře suché, aby se nátěrem zbytečně neuzavřela vnitřní nadměrná vlhkost, která vede ke vzlínání nátěru.

Máme staré okna a loupe se nám nátěr a chceme je natřít! Jaký je technologický postup?

Nejprve je potřeba odstranit starý nátěr a to opálením horkovzdušnou pistolí. Dále je potřeba provést mezi obrus ke stržení nečistot z opalování starého nátěru. Dále je nutné provézt základní nátěr, který se nechá zaschnout a znovu se přebrousí. Po té je potřeba zatmelit praskliny a nerovnosti. Pak přebrousíte tmelené místa a opravované místa přetřete základním nátěrem. Potom můžete nanést dva vrchní nátěry dle výběru a doporučení odborníků ve specializovaných obchodech nebo odbornou aplikační firmou. My používáme vyzkoušené značky PROFIOKNOL syntetické barvy. V použití syntetické barvy je záruka dlouhé životnosti nátěru při správném dodržování technologických postupů při aplikaci.

Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Vyberte kategorii, která Vám pomůže vyřešit otázky:

Často kladené otázky - zateplení & malování

Za dobu své existence odpovídáme na časté otázky našich klientů. Zde jsme pro vás vybrali ty nejčastější, doufáme, že vám budou nápomocné a pokud ne, kontaktujte nás a my vám veškeré vaše dotazy zodpovíme. Odpovědi se týkají zateplení, malování, ochrany zdí, údržba a také základní přípravy k malířským pracím.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0296