JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířské, natěračské a zateplovací služby | Nátěry střech

Nátěry střech

Provádíme výškové práce, čištění a nátěry střech a renovace eternitu, tašek a plechu. Renovace taškových střech pomocí specielních barev.

Nejste spokojeni se vzhledem vaší střechy? Nemusíte hled platit za novou, když vše jde vyřešit jednodušeji. Díky moderním technologiím a mnohaletému vývoji jsme schopni vaši střechu vyčistit od mechů a lišejníků. Vaši střechu naimpregnujeme a opatříme lakem nebo provedeme plastický nástřik. Vaše střecha tak získá nový kabát a je k nerozeznání od té staré. Navíc ji tím ochráníme a výrazně prodloužíme její životnost. Je možno využít i možnost malých oprav. Veškeré nátěry střech provádíme na chatách, rodinných domech, vilách, bytových či panelových a činžovních domech.

Tato služba zahrnuje:

  • nátěry a opravy střech
  • impregnace a prodloužení životnosti
  • lakování a vysokotlaké stříkací pistole
  • výškové práce
  • vyškolení výškoví specialisté

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0126