JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířské, natěračské a zateplovací služby | Nátěry proti plísním

Nátěry proti plísním

Plísně se jsou mikroorganizmy, které se odborně nazývají mikroskopické vláknité houby. Jsou-li vaše zdi napadené plísněmi a potřebujete se jich zbavit, my se o to postaráme.

Využíváme netoxické speciální přípravky k odbourávání a ošetřování vašich zdí od nežádoucích vlivů plísní. Po nátěru zdí a fasád biologický cyklus ustane. Specifická kompozice mikroorganismů izolovaných z přírodních substrátů potlačuje nežádoucí plísně na základě mezidruhového parazitizmu a je schopna svou aktivitou vymýtit i "podhoubí" plísní rostoucích nejen na omítkách, v omítkách i pod nimi ve zdivu.

Tato služba zahrnuje:

  • likvidace a odbourávání plísní
  • ošetření fasád
  • zdí a omítek

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0118