JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířské, natěračské a zateplovací služby | Nátěr fasád

Nátěr fasád

Malby a nátěry fasád. Požíváme disperzní, silikátové, akrylátové, silikonové, termoizolační barvy pro ochranu vaší fasády a zaručujeme dlouholetou kvalitu nátěru.

Před nátěrem fasády připravíme dokumentaci, jaké řešení natěračských prací pro vás bude nejlepší a co bude potřeba opravit, tmelit aj. dle naší prohlídky. Natíráme výškové budovy, rodinné domky, průmyslové stavby, školy aj. Spolehlivé zedníky hledejte na internetu. Pokud si myslíte, že vaše fasáda je opotřebená vnějšími vlivy, neváhejte se nám ozvat, budeme rádi. Barevný odstín vám pomůžeme vybrat dle našich vzorníků.

Tato služba zahrnuje:

  • nátěr a opravy fasád
  • výškové práce
  • natírání výškových staveb a rodinných domů
  • odborná prohlídka a doporučení řešení
  • vyškolení výškoví specialisté

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0126