JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Malířské, natěračské a zateplovací služby

Naše nabídka malířských, natěračských a zateplovacích služeb

Nevíte přesně kde začít, co si máte objednat a nebo neznáte odpovědi. Prohlédně te si přehled služeb, které vám nabízíme a pokud zde nenajdete co hledáte, napište nám.

Malířské práce

Potřebujete vymalovat interiér kanceláře, byt nebo jakýkoli prostor? Chcete opatřit vaše zdi kreativními nátěry nebo je jenom ošetřit, pomůžeme vám.

Malířské práce

Lakýrnické práce

Naši profesionální lakýrníci vám odborně poradí jak si s lakováním poradit, pokud si však nejste jisti s lakováním, my vám rádi pomůžeme.

Lakýrnické práce

Tapetářské práce

Tapetám ještě není konce, existují velmi nápadité a kreativní tapety, které mohou hezky zkrášlit váš domov.

Tapetářské práce

Nátěr fasád

Malby a nátěry fasád. Požíváme disperzní, silikátové, akrylátové, silikonové, termoizolační barvy pro ochranu vaší fasády a zaručujeme dlouholetou kvalitu nátěru.

Nátěr fasád

Nátěry střech

Provádíme výškové práce, čištění a nátěry střech a renovace eternitu, tašek a plechu. Renovace taškových střech pomocí specielních barev.

Nátěry střech

Nátěry proti plísním

Plísně se jsou mikroorganizmy, které se odborně nazývají mikroskopické vláknité houby. Jsou-li vaše zdi napadené plísněmi a potřebujete se jich zbavit, my se o to postaráme.

Nátěry proti plísním

Naše služby

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0123