JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Zateplení fasád, střech a interiérů | Zateplení panelového domu, ukázka fasády po 5 letech

Zateplení panelového domu, ukázka fasády po 5 letech

Rok realizace | 2009

Fotky pořízené po takřka pěti letech aplikace thermokeramického nátěru. Můžete nahlédnout, jak nátěr po takové době vlastně vypadá. Fotky jsou aktuální k nahlédnutí kvality nátěru pro ty, co o nátěru uvažují, se nemusí ničeho obávat. Nátěr zůstává stále stejný, snad jen prach se uchytí na fasádu kvůli vedlejší silnici. Jinak nátěr zůstává stejný bez zvětrání a poškození. Nebojte se zateplení vašeho domu, termokeramický zateplovací nátěr je zárukou kvality.

Zateplení panelového domu, ukázka fasády po 5 letech Zateplení paneláku Zateplení paneláku Zateplení paneláku Zateplení paneláku
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Zateplení fasád, střech a interiérů

Používáme ThermoShield - Energicky úsporné nátěrové hmoty nové generace. Termokeramické nátěrové hmoty na akrylátové bázi dostupné v mnohých barevných odstínech připravené k okamžitému použití. Mají široké spektrum využití převážně ve stavebnictví. Je možné je aplikovat na téměř všechny druhy podkladů jak v exteriéru, tak v interiéru.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0114