JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Zateplení fasád, střech a interiérů | Termokeramický nátěr fasády, rodinný dům v Bechyni

Termokeramický nátěr fasády, rodinný dům v Bechyni

Rok realizace | 2010

Dle dohody se zákazníkem paní Ing. Jandlovou jsme na místě vybrali odstín fasádní barvy dle přání zákazníka ze 4 tisíc odstínu. Fasádu zateplujeme postupně podle finanční situace zákazníka, momentálně se jedná o dvě stěny fasády v trojnásobném nátěru + hloubkové penetrace. Práce trvala čtyři dny včetně drobných oprav omítek. Celkové náklady na provedení a materiál cca 85 000,-Kč včetně 9 % DPH. Práce byla provedená ze žebříku bez přítomnosti lešení.

Termokeramický nátěr fasády, rodinný dům v Bechyni Malování, zateplení Malování, zateplení Malování, zateplení
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Zateplení fasád, střech a interiérů

Používáme ThermoShield - Energicky úsporné nátěrové hmoty nové generace. Termokeramické nátěrové hmoty na akrylátové bázi dostupné v mnohých barevných odstínech připravené k okamžitému použití. Mají široké spektrum využití převážně ve stavebnictví. Je možné je aplikovat na téměř všechny druhy podkladů jak v exteriéru, tak v interiéru.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0128