JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Interiéry | Vymalování bytu, netradiční barevná kompozice

Vymalování bytu, netradiční barevná kompozice

Rok realizace | 2009

Navrhli jsme přímo na místě u zákazníka zajímavé řešení barevnosti bytu. Po konzultaci a nákresu jsme se shodli, že to bude zajímavá zkušenost a byt jsme vymalovali. Netradiční řešení barevné kompozice byt výrazně změnilo a oživilo. Zákazník byl s prací spokojen a my jsme vše stihli do dvou dnů.

Vymalování bytu, netradiční barevná kompozice Vymalování bytu Vymalování bytu Vymalování bytu Vymalování bytu Vymalování bytu
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Interiéry

Nezáleží pouze na výběru nové barvy vašeho interiéru, ale i na provedení malířské práce a to mi se můžeme zaručit, že zvládáme profesionálně. Zaručujeme pečlivý výběr barevného odstínu do interiéru Vašeho příbytku, případnou konzultaci a doporučení jaká technologie bude pro Vás nejvýhodnější. Naše reference mluví za nás.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0284