JV Interier - Zateplení, malování a natírání fasád, střech a bytů

JV Interier: | Chalupy & Chaty | Nátěry impregnace lazur REMERS, chalupa

Nátěry impregnace lazur REMERS, chalupa

Rok realizace | 2008

Natřeli jsme vybranou pastou odstín pinie veškeré palubky, trámy atd. Před aplikací ochranné pasty jsme veškeré dřevěné obložení (palubky, trámy, fošny) napustili penetrační ochranou proti dřevokazným a houbám. Práce trvala ve třech natěračích čtyři dny.

Nátěry impregnace lazur REMERS, chalupa Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy Nátěry a impregnace chalupy
Přidej stránku na: Facebook Delicious Jagg Linkuj

Chcete změnu? Jste spokojeni s přehledem našich služeb a líbí se Vám naše realizované práce? Jsme Vám k dispozici a naše služby si můžete ihned objenat. Mám zájem o nabídku.

Vyberte si typ malování, který Vás zajímá:

Chalupy & Chaty

Vaši chatu nebo chalupu opatříme ochranným nátěrem a prodloužíme její životnost. Natřeme veškeré palubky a trámy atp. Před aplikací ochranným nátěrem veškeré dřevěné obložení napustíme penetrační pastou proti dřevokazným, hmyzům a houbám. Také nabízíme nátěry plotu, verandy, odstraníme mechy a lišejníky.

Poslední malířská práce

Thermoshield aktuální měření fasád Thermoshield aktuální měření fasád

Aktuální měření domů natřených ThermoShieldem - EXTERIEUR ze dne 7. dubna 2009,  fasádní termokeramický nátěr určený k úsporám energie budov.  Měření jsme namátkově provedli na našich natřených domech v  Kostelci nad Orlicí rodinný dům pana Semeráda a ...

Reklama

Magnetický obraz
Magnetický obraz

Variabilní instalace vhodná jako designový doplněk bytu. Podklad je tvořen magnetickou barvou. Aplikace magnetického obrazu na zeď.

Zateplení budov
Zateplení budov

Potřebujete zateplovat váš dům? Nabízíme zateplovací systém Thermoshield. Jedná se thermokeramické barvy na fasádu, střechu i interiér.

© 2013 JV Interier. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@jvinterier.cz

Design & Programing by Duo Interactive

Duo Interactive interactive engine / načteno za: 0.0132